Het bestuur

  Cees Jansen Voorzitter                 cees@vzla.nl
 Harry Uitermark Harry Uitermark          Secretaris harry@vzla.nl
Tineke Geuzebroek Tineke Geuzebroek Penningmeester            

tineke@vzla.nl

 

Janny Glijnis Janny Glijnis Vice voorzitter, Webbeheer

janny@vzla.nl

  Debby Bolung Bestuurslid, Redactie

debby@vzla.nl

  Anja Boom Bestuurslid, PR en Social Media

anja@vzla.nl

George Bode George Bode Bestuurslid Tel: 020-6253387
 
Marja de Wit Marja de Wit In memoriam  
Peter Delahay Peter Delahay In memoriam